Рятувальники Миколаївщини закликають громадян не провокувати пожежі

Рятувальники Миколаївщини закликають громадян не провокувати пожежі

30 серпня рятувальники Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту 14 разів гасили пожежі на відкритих територіях. Горіла суха трава, чагарники та сміття у Вітовському, Доманівському, Первомайському, Миколаївському, Новобузькому, Баштанському районнах у містах Вознесенськ, Нова Одеса, Новий Буг, Первомайськ, Миколаїв, Очаків та смт. Криве Озеро. Загальна площа, яку пройшов вогонь склала близько 30 га. Усі випадки спричинені необережним поводженням з вогнем з боку населення.

Рятувальники Миколаївщини застерігають жителів та гостей нашого краю! Якщо продовжувати нехтувати правилами протипожежної поведінки, особливо в спекотну вітряну погоду, то ситуація з пожежами на відкритих територіях досягне критичної позначки. Основні правила безпеки, яких варто дотримуватися, нескладні і не вимагають ніяких матеріальних витрат, проте їх своєчасне й ре­тельне виконання дозволить вберегтися від біди:

в жодному разі не спалюйте сміття та сухостій;

не поливайте сухотрав’я легкозаймистими речовинами;

не розкладайте багаття поблизу будинків чи господарських споруд, відстань до будівель має бути не менше п’ятнадцяти метрів;

не залишайте без нагляду розпалені вогнища;

завжди майте під рукою первинні засоби пожежогасіння;

коли полум’я догоріло, засипте його землею або залийте водою;

не дозволяйте дітям гратися з вогнем і розводити багаття без нагляду дорослих!

Першочергове завдання кожного відповідального громадянина полягає у збереженні природного фонду, а не його навмисному винищуванні! У разі екстреної ситуації звертайтеся за номером Служби порятунку “101”!

ДСНС України у Миколаївській області

Добавить комментарий