МФК Первомайськ - володар Кубку області

24 серпня на Центральному міському стадіоні Миколаєва відбувся фінальний матч за Кубок Миколаївської області 2018 між ФК «Люкс-Агро» і МФК Первомайськ. Про це повідомляє БлиNКом

Обидві команди підійшли до фіналу впевнено і відповідально. Команда Нової Одеси досить молода і вперше бере участь в Кубку області. На рахунку у хлопців вже є Кубок «Надій» 2017 і Кубок «Відкриття» 2017. Для Первомайська участь в Кубку області вже традиційна, і вони неодноразово були його володарями. .

Гра почалася з наполегливої боротьби: в першій 10-хвилинці вже було забито три м'ячі. Першим повів в рахунку Первомайськ. Автором перших двох голів став Володимир Славінський. Він на 4-й і 6-й хвилинах «вдало» вибіг до воріт «Люкс-Агро». Такий потужний старт від противника - і два швидкі голи могли б відправити в ступор будь-яку команду, але в складі «Люкс-Агро» досить досвідчених і перспективних футболістів. Вони взяли себе в руки і зробили те, що від них вимагалося. Відіграли гол також досить швидко. Вони використали для цього перший свій гольовий момент. На 7-й хвилині швидка атака - і Артем Овчар зміг перекинути м'яч через Чоларію. Номінальні гості, не зменшуючи обертів продовжували атакувати ворота «Люкс-Агро», ті відповідали обороною. Хороша робота захисту і воротаря допомогла їм протриматися до 33 хвилини. Дмитро Соломонів вийшов 1 на 1 з голкіпером і точно пробив повз нього у ближній кут воріт. Потім знову атака - і Севодняєв закріплює успіх Первомайська. «Люкс-Агро» мали прекрасні можливості, щоб відігратися, але страж воріт Первомайська постійно був на варті.

Після перерви футболісти «Люкс-Агро» трохи підсіли, так як не змогли зробити заміни. Це позначилося на грі. Друга половина зустрічі проходила не на таких високих швидкостях, як перша. В середині другого тайму господарі поля пропустили контратаку МФК Первомайськ, яку влучним ударом завершив Морозов. За кілька хвилин до фінального свистка команда Нової Одеси пробилася до воріт Первомайська і створивши кілька небезпечних моментів: хороший прохід і простріл Дум'яка ніхто не замкнув. Підсумок матчу - впевнена перемога Первомайська - 5: 1.

На церемонії нагородження були присутні голова Федерації футболу Миколаївської області та член виконкому ФФУ Олександр Пасічний, перший заступник голови ФФНО Микола Єрапунов, член виконкому ФФНО Микола Пихтін, які привітали команди фіналістів і подякували їм за гідну гру.

Команді «Люкс-Агро» було вручено грамоту за участь у фінальному матчі Кубка області. У цей день були названі кращі гравці команд, ними стали: Артем Овчар ( «Люкс-Агро») і Дмитро Ярчук (МФК Первомайськ). Потім голова обласної Федерації футболу Олександр Пасічний вручив МФК Первомайськ Кубок і зазначив:

«Сьогодні ми побачили боротьбу команд, які в обласному чемпіонаті були лідерами в своїх групах. Радує той факт, що команда Нової Одеси за такий короткий проміжок часу з моменту заснування команди змогла вийти у фінал Кубка області. Первомайськ вже традиційний наш учасник Кубка області. Сподіваємося, що в наступному році ми виховаємо нові команди, які також гідно зможуть показати свої результати у фінальній грі».

Сергій Миндрул, тренер ФК «Люкс-Агро» про участь своєї команди у фінальному матчі:

«У нас, на жаль, по ряду причин на цьому матчі не змогли бути присутніми три людини з основного складу. Прикро, що на початку гри пропустили два м'ячі. Так як Первомайськ грає на першість України серед аматорів, вони більш підготовлені і змогли зробити 7 замін. Але ми готуємося до фінального матчу обласного чемпіонату і постараємося там показати високий результат».

Микола Флакей, тренер МФК Первомайськ про перемогу своєї команди:

«Вдячний нашим уболівальникам, це наш 5 кубок з восьми фіналів. Висловлюємо подяку міському голові Первомайська і депутатському корпусу за фінансування команди, ми намагаємося їх не підвести і показати високі і достойні результати. Попереду у нас ще чемпіонство в Суперкубку. Команда суперника цікава і гідна, але ми взяли досвідом».