Первомайський підприємець заборгував до бюджету 100 тисяч гривень

Первомайський підприємець заборгував до бюджету 100 тисяч гривень

Первомайською місцевою прокуратурою вживаються заходи щодо стягнення до бюджету коштів за використання комунального майна. Про це повідомляють на сайті  05161.com.ua

Місцева прокуратура звернулася до Первомайського міжрайонного суду з позовом про стягнення з підприємця коштів за користування нерухомим майном комунальної власності в сумі понад 100 тис. грн.

Підставою для пред'явлення позовної заяви стало безоплатне використання фізичною особою комплексу нежитлових будівель в місті Первомайську для здійснення торговельної діяльності.

Встановлено, що договір оренди, на підставі якого фізична особа користувалася майном, в судовому порядку визнано недійсним внаслідок відсутності його нотаріального посвідчення та державної реєстрації. Однак, зазначене не позбавляє користувача майна обов'язків по сплаті коштів за його експлуатацію. У той же час, кошти сплачені не були.

З метою відновлення порушених інтересів територіальної громади місцевою прокуратурою вжито заходів до стягнення в судовому порядку недоотриманих коштів до місцевого бюджету. Розгляд справи триває.

---

Добавить комментарий