332 земельні ділянки передали у власність учасникам АТО на Первомайщині

332 земельні ділянки передали у власність учасникам АТО на Первомайщині

Учасникам антитерористичної операції надано у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та ведення садівництва, повідомляє прес-служба Первомайської РДА.

Найбільше наказів щодо затвердження проектів землеустрою та надання у власність земельних ділянок землевпорядною службою області видано по Миколаївському – 396 – на землі загальною площею 640,82 га, Вознесенському — 358 – на землі загальною площею 608,19 га, Первомайському – 332 – на землі загальною площею 631,62 га, Баштанському – 278 – на землі загальною площею 534,77 га районах Миколаївщини.

З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області видано 6416 наказів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Відповідно до цих наказів учасникам АТО надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 11579,89 га.

Звернення військовослужбовців розглядаються у першочерговому порядку.

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Добавить комментарий