В Первомайську провели рейд "Дiти вулицi"

В Первомайську провели рейд

Днями Управлiнням у справах дітей Первомайської міської ради було проведено рейд "Діти вулиці" у мікрорайоні Коротченка. Метою його була реалiзацiя соціального захисту дітей, котрi опинилися в складних життєвих обставинах, та перевірка інформації про можливе застосування фізичного насилля. 

В рамках рейду було відвідано 2 сім’ї, де 3 дітей виховуються одинокими матерями. Під час рейду перевірено інформацію щодо складних життєвих обставин та загрози життю та здоров’ю малолітньої дитини. Інформація про складні життєві обставини не підтвердилася – матір'ю було створено достатні умови проживання для дитини. З нею проведено профілактичну бесіду щодо недопущення проявів насилля до дитини, було взято письмове пояснення щодо викладеної медичними працівниками ПЦМБЛ інформації про відмову від госпіталізації дитини та про можливий факт насилля по відношенню до дитини. 

В ходi профілактичних розмов з матір’ю з’ясовані обставини  виклику матір’ю дитини швидкої допомоги. Жiнка запевнила, що по медичну допомогу вона звертається до сімейного лікаря. Мати з дитиною запрошені на профілактичну бесіду до управління. Під час перевірки умов проживання двох дітей з одинокою матiр'ю, яка дійсно перебуває в складних життєвих обставинах та потребує підтримки соціальних працівників,  з’ясовано, що умови проживання родини покращилися.  

Проте школа-інтернат, де навчається молодша дитина, стурбована невідвідуванням нею закладу та пропуску дівчинкою початку оздоровлення на морі, про що клопотало управління у справах дітей. Матір дитини пояснила, що в неї були відсутні кошти для направлення доньки на оздоровлення. Кошти вона вже отримала та направляє дитину до школи-інтернату - на оздоровлення. За усіма відвіданими адресами складено відповіднi акти обстеження умов проживання дітей. Батьки письмово попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Джерело

Добавить комментарий