Керівництво Первомайська звітувало про стан підготовки до наступного опалювального сезону

Керівництво Первомайська звітувало про стан підготовки до наступного опалювального сезону

У четвер, 24 травня, під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи проведено планове засідання обласного штабу з підготовки до опалювального сезону 2018/2019 року, розрахунків  за спожиті природний газ та енергоносії. Про це інформує прес-служба ОДА.

На засіданні заслухана звітна інформація керівництва міст обласного підпорядкування – Миколаєва, Первомайська, Вознесенська, Южноукраїнська щодо стану підготовки до наступного опалювального сезону. Визначено коло завдань, які необхідно здійснити протягом періоду підготовки до опалювального сезону, зокрема щодо продовження роботи по врегулюванню проблемних питань по переведенню споживачів міста Первомайськ на індивідуальне опалення та водовідведення і теплопостачання в місті Южноукраїнську і місті Миколаєві.

Крім того, була загострена увага органів місцевого самоврядування на необхідності  активізації діяльності, спрямованої на реалізацію вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», де зокрема визначається, що до 02.08.2018 року багатоквартирний житловий фонд повинен бути обладнаний приладами обліку теплової енергії. Наразі Миколаївська область є лідером з реалізації цих завдань, де багатоквартирний житловий фонд охоплений обліком теплової енергії на 97% .

Визначені також завдання щодо необхідності прискорення роботи по впровадженню загальнобудинкового комерційного обліку холодної води, яким житловий фонд повинен бути масово охоплений до 02.09.2019 року.

Крім того, надані доручені щодо активізації роботи у сфері вимог законодавства щодо оголошення конкурсів на залучення управляючих компаній і управителів для обслуговування житлового фонду, враховуючи, що з 10 червня цього року вступає в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який позбавляє повноважень органи місцевого самоврядування по встановленню тарифів на утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій.

Увагу було звернено і на важливість посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що дає право співвласникам самостійно утримувати житловий фонд.

Добавить комментарий