У Первомайську матір можуть позбавити батьківських прав

У Первомайську матір можуть позбавити батьківських прав

З метою соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, 18 травня 2018 року був проведений спільний профілактичний рейд «Діти вулиці», в мікрорайонах «Богопіль», «вул. Коротченка», «ЦРЛ», «Скеля». 

Рейдовою групою у складі працівників управління у справах дітей спільно зі інспектором Первомайського ГУВП Національної поліції відвідані 8 сімей, де виховується 13 дітей. Під час рейду перевірена інформація суб’єктів с щодо неналежного догляду за дітьми в сім’ях. Скарги медичних працівників на неналежний догляд за дітьми не підтвердилися. За результатами обстежень умов проживання, сімейним лікарям рекомендовано посилити роз’яснювальну роботу з батьками щодо належного догляду за дітьми та обов’язкових щеплень.

Також відвідана матір двох дітей, які працівниками поліції влаштовані до КЗ «Центр соціально психологічної реабілітації дітей». Матір’ю не створені умови для проживання дітей, вона проживає з родичами в аварійному будинку без будь яких зручностей, не має наміру долати складні життєві обставини та повертати дітей в родину, тому виникає питання про позбавлення її батьківських прав. За всіма відвіданими адресами складені відповідні акти обстеження умов проживання дітей. Батьки письмово та усно попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. 

Після проведення профілактичної роботи з неповнолітньою дитиною та її батьками, до навчання повернута учениця вечірньої школи.

Джерело: прес-служба Управління у справах дітей Первомайської міської ради

Добавить комментарий