В Первомайськiй центральнiй райлiкарнi мiняють вiкна

В Первомайськiй центральнiй райлiкарнi мiняють вiкна

21 травня голова Первомайської РДА Володимир Вовк та перший заступник голови Сергiй Бондаренко вiдвiдали Центральну районну лiкарню з метою перевірки робіт iз заміни вікон у відділеннях лікарні. Посадовцi відвідали терапевтичне, педіатричне та поліклінічне відділення. Про це повiдомили на сторiнцi РДА в соцмережах. 

У Первомайській ЦРЛ третій рік проводиться поступова заміна застарілих дерев'яних вікон на нові металопластикові. Перевагу уже відчули хірургічне, терапевтичне, педіатричне відділення та поліклініка, в палатах та кабінетах яких вікна були замінені в першу чергу. Особливо помітна рiзниця у зимовий період, оскільки встановлені вікна мають енергозберігаючі якостi. Завдяки використанню твердопаливних котлів у поєднанні з новими склопакетами, лікарня має змогу зекономити чимало бюджетних коштів, не порушуючи температурного режиму, що дає змогу використовувати кошти на проведення поточних ремонтів та закупівлю нового медичного обладнання та медикаментів.


Перевіривши документацію та на власні очі побачивши встановленні склопакети, голова Первомайської РДА та перший заступник залишились задоволеними темпами виконання робіт та пообіцяли відвідати лікарню після їх завершення. 


Наприкiнцi візиту разом з головним лікарем Первомайської ЦРЛ Вiктором Готкою державні службовці визначили подальші кроки в покращенні матеріально-технічної бази районної лікарні на період реформування медичної галузі.

Добавить комментарий