У Первомайську провели профілактичний рейд «Діти вулиці»

У Первомайську провели профілактичний рейд «Діти вулиці»

З метою захисту прав, свобод і законних інтересів дітей,  на початку травня, був проведений черговий профілактичний рейд «Діти вулиці». Про це повідомляє прес-служба Управління у справах дітей Первомайської міської ради.

В рамках рейду відвідані 8 сімей, в яких виховується 22 дитини. Сім родин, в яких виховується 18 дітей, відносяться до категорії таких, що з різних причин опинилися у складних життєвих обставинах, внаслідок чого діти влаштовані до КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації». Метою відвідання сімей стало вирішення питання про доцільність повернення дітей в біологічну родину.


Візит до однієї з вказаних родин здійснений у зв’язку з надходженням до інспектора відділу ювенальної превенції Первомайського відділу поліції ГУ НП України в Миколаївській області звернення неповнолітнього мешканця міста Первомайська, який у розпачі повідомив, що його мати впродовж місяця систематично зловживає спиртними напоями та належним чином не дбає про нього та двох його братів та сестру.

За результатами перевірки, житлово-побутові умови проживання лише 2 сімей визнані задовільними, підтверджена інформація щодо зловживання багатодітною матір’ю спиртними напоями, невиконання належним чином батьківських обов’язків. Внаслідок виявлених фактів порушення прав дітей, до Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області клопотання про притягнення багатодітної матері до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 184 КУпАП. На даний момент вирішується питання про позбавлення батьківських прав матері 2 малолітніх дітей. Соціальна робота з іншими сім’ями надалі триває.

Звертаємо Вашу увагу, що серед світлин є фото заяви багатодітної матері, котра ладна відмовитися від власних дітей. Зрозуміло, що даний папірець не має юридичної сили, однак чітко та яскраво відображає сучасні реалії.

Добавить комментарий