" Нам необхідно перевірити реальний стан автовокзалів і автостанцій",- Валентин Гайдаржи


Вчора, на своїй офіційній сторінці у Фейсбук, Заступник голови облдержадміністраціїз питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Валентин Гайдаржи розповів  про робочу нараду з профільними підрозділами і дорожніми службами щодо роботи ГВК в Миколаївській області.


Головні питання та завдання, які обговорили на нараді:


"Зараз наші ГВК забезпечені паливом для роботи (на перший час виділено 1000 літрів). Також райони і міста області допоможуть з паливом для ГВК на умовах повернення. Зауважу, що ці витрати є незначними для місцевих бюджетів. А в подальшому ми плануємо провести роботу з районами і містами, щоб прийняти відповідні програми в рамках чинного законодавства. Суть програм – регламентувати роботу людей, які братимуть участь у функціонуванні ГВК, а також питання виділення палива для «Укртрансбезпеки».


Стосовно працівників на ГВК – я звернувся до В'ячеслава Дідковського, і вдячний йому за розуміння і підтримку – додати/виділити штат для роботи на наших вагових комплексах за рахунок відрядження співробітників УТБ із інших областей, принаймні – до вирішення питання про збільшення штату безпосередньо в Миколаївській області. 


Для розміщення наявних пересувних ГВК Служба автодоріг Миколаївської області планує до кінця місяця виконати роботи із фрезерування та укладення ділянок асфальтобетону, які в подальшому можна буде використовувати для установки даних вагових комплексів.


Спільно з Мінінфраструктури та УТБ опрацьовуємо можливість найбільш ефективного використання наявних у нас ГВК - для тотального контролю за пересуванням вантажівок, які заходять на територію Миколаївської області.


На жаль, ми повинні враховувати, що класи автовокзалів і автостанцій у Миколаївській області не відповідають їх реальному стану. У зв'язку з цим я звернувся до керівника Укртрансбезпеки – сформувати спільну робочу комісію, куди увійдуть фахівці облдержадміністрації, Укртрансбезпеки в Миколаївській області, а також фахівці УТБ з головного управління (Київ). Нам необхідно перевірити реальний стан автовокзалів і автостанцій та присвоїти їм відповідні класи.


Орієнтуємося на погодні умови, і навіть не дивлячись на вихідний, продовжуємо ремонтні роботи на дорогах Миколаївщини (траси Н-24, Н-11, Т-15-08). Сьогодні на ділянках працюють бригади облавтодору та інших підрядників."

Добавить комментарий